Střešní krytiny BRAMAC

střešní krytiny BRAMAC

sleva na tašky Bramac až - 33 %

Betonová krytina Bramac je skládaná krytina, vyráběná z vysoce zhutněného kvalitního betonu. Střešní krytina Bramac se snadno pokládá, vyznačuje se vysokou trvanlivostí a odolností vůči povětrnostním vlivům. Skládaná betonová krytina je k dostání v široké škále modelů, barev a povrchových úprav. Společnost Bramac nabízí na českém trhu nejen tyto vysoce kvalitní tašky, ale i vlastní originální střešní doplňky, důležité pro správnou pokládku tašek a bezchybnou funkci celé střechy. Tašky, doplňky a příslušenství společně tvoří kompletní střešní systém.

Společnost Bramac poskytuje záruku 30let na tašky a 15let na systémové doplňky

Doprava: na kompletní střechy (od 9pal) zdarma po celé ČR

Palety záloha: 280,-Kč/pal vratka 250,-Kč/ks       (1/2roku)

Sleva z ceníku Bramac základní  tašky až -33%

(dle výše objektové slevy od zástupce Bramac)
SLEVA na doplňky BRAMAC -19 až 24%

Žádost o výpočet krytiny Bramac zdarma zde:

 Bezplatný výpočet

www.bramac.cz

střešní krytiny BRAMAC střešní krytiny BRAMAC střešní krytiny BRAMAC střešní krytiny BRAMAC střešní krytiny BRAMAC
Poptávkový formulář

Vybrané produkty v akci

Ceník Bramac po slevách

materiál cena bez DPH cena s DPH
Bramac Classic Star 278,50 Kč/m2 337,00 Kč/m2
Bramac Classic Protector Plus 233,00 Kč/m2  282,00 Kč/m2 
Bramac Classic  226,50 Kč/m2  274,00 Kč/m2 
Bramac Max 194,20 Kč/m2  235,00 Kč/m2 
Bramac Moravská taška   200,00 Kč/m2  242,00 Kč/m2 
sleva na veškeré doplňky - systém až   - 24 %  

Dodáváme kompletní sortiment Bramac.

Vaše poptávky obratem naceníme.

Soubory ke stažení

technická příručka Bramac

stáhnout ve formátu PDF (3.61 MB)

okapový systém Bramac

stáhnout ve formátu PDF (273.69 kB)

protisněhová ochrana Bramac

stáhnout ve formátu PDF (310 kB)

Základní ceník střešní krytiny Bramac 2018.pdf

stáhnout ve formátu PDF (4.05 MB)

Poptávkový formulář

Bramac - střešní krytina

Bramac - povrchová úprava Protector

předchází usazování nečistot (kyselý déšť, zplodiny, odpadní a výfukové plyny).

Zabraňuje zarůstání střechy (např. mechem).

Zvýšená ochrana proti povětrnostním vlivům (déšť, sníh, mráz).

Odolává extrémním vlivům životního prostředí (vichřice, přívalové deště, krupobití).

Zaručuje barevnou stálost po dlouhou dobu (omezuje vliv slunečního záření).

Bramac - záruka na funkčnost střešního systému

Firma Bramac nabízí na českém trhu nejen vysoce kvalitní tašky, ale i vlastní originální střešní doplňky, důležité pro správnou pokládku střšní krytiny a bezchybnou funkci celé střechy. Střešní krytina a doplňky společně tvoří kompletní střešní systém . A nyní pro vás máme příjemnou novinku: pořídíte-li si kromě tašek i naše doplňky, obdržíte speciální bezkonkurenční záruku 15 let na funkčnost celého střešního systému Bramac, která bude platit souběžně s tradiční 30letou zárukou na střešní krytinu. Získáte klid a jistotu, že vám střecha bude sloužit dlouhá léta bez jakýchkoli problémů a dalších investic.

Firma nabízí dvě záruky

záruku po dobu 30 let na kvalitu a mrazuvzdornost betonové STŘEŠNÍ KRYTINY BRAMAC
záruku po dobu 15 let na funkčnost STŘEŠNÍHO SYSTÉMU BRAMAC

Bramac - výrobce střešních krytin

Společnost Bramac s.r.o. patří mezi přední české výrobce střešních ktyrin který spadá do konsorcia rakouského výrobce Bramac Dachsysteme International GmbH která patří mezi největší a nejvýznamnější výrobce střešních krytin. Firma si postupem času vydobila svou silnou pozici na trhu se střešními krytinami. Své postavení na trhu si firma vydobila nejen prvotřídní kvalitou svých výrobků ale také velkmi kvalitním zákaznickým servisem. Firma Bramac poskytuje bezplatné poradenství v oblasti střešních krytin a střech vůbec. Společnost Bramac Dachsysteme International vyrábí a prodává svůj sortiment střešních krytin v mnoha zemích Evropy mezi které patří Rakousko, Německo, Česká republkia, Slovensko a se střešními krytinami  se setkáte také ve Slovinsku, Rumunsku, Bulharsku a Chorvatsku. Dlouholeté zkušenosti s výrobou střešních krytin spojené s výzkumem a inovativními postupy dělají ze střešních krytin Bramac vysoce kvalitní stavební materiál oblíbený nejen u individuálních stavebníků, ale střešní tašky Bramac používají velké stavební firmy při rozsáhlých projektech. V roce 2001 změnila firma své obchodní jméno a dále používá název Bramac střešní systémy spol. s r.o.

Bramac - typy střešní krytiny

Střešní systém Bramac nabízí několik typů střešních tašek. Mezi nejznámnější typy patří velkoformátová střešní krytina Bramac Max která má větší rozměry než klasické střešní tašky a spotřeba této krytiny Bramac na metr čtvereční je pouze 7,5 kusů. Menší počet kusů této tašky na metr čtvereční urychluje nejen pokládku, čímž šetří i náklady na zhotovení střechy, ale také méně zatěžuje střešní konstrukci.

Dalším typem střešní krytiny Bramac je taška s názvem Bramac Tagelit, která vyniká moderním hladkým vzhledem a rovným tvarem. Střešní krytina Bramac Tagelit se vyrábí v moderních barvách včetně šedé a břidlicově černé barvy která vynikne především na moderních budovách pro které je ostatně tato taška i určena. Hojně využívanou střešní krytinou je i taška Bramac Alpská taška, kterou poznáte podle povrchu upraveného granulátem. Střešní krytina Alpská taška Bramac patří rovněž mezi velmi oblíbené střešní betonové tašky, které nachází využití jak u novostaveb, tak i u rekonstrukcí střech. V katalogu Bramac najdeme také tašku nazvanou Bobrovka, Římskou tašku, Zdvojenou bobrovku nebo velkoformátovou střešní krytinu Bramac natura.

Bramac - okapové systémy

Mezi další produkty firmy Bramac patří především se střechami úzce spjatý okapový systém Bramac který je vyráběn z plně probarveného plastu. Okapový systém Bramac je odolný vůči povětrnostním vlivům včetně slunečního záření. Výhodou tohoto systému je také jeho tvarová stálost, bezúdržbovost a také snadná montáž okapových žlabů i celého systému nazvaného Bramac StabilCor P. Dalším okapovým systémem Bramac je okapový systém Bramac StabiCor-M který je vyrobený z pozinkovaného plechu. Tento systém okapů je vyjímečný svou dlouhou životností a odolností vůči teplotním změnám. Výhodou těchto okapů Bramac vyrobených s pozinkovaného plechu je především to, že není zapotřebí opatřovat je ochranným nátěrem. Okapy s pozinkovaného plechu Bramac se vyrábí v barvách černé, hnědé, červené, bílé a také šedé barvě. Systém okapů Bramac obsahuje jak žlaby, tak i svodové roury a tvarovky, žlabové háky a okapové kotlíky.


Další materiály z kategorie Střešní krytiny a příslušenství