Cihly Porotherm Wienerberger

cihly Porotherm Wienerberger

Porotherm sleva na až - 31 %

Stěnové konstrukce z cihel POROTHERM zajišťují především v bytové výstavbě vysokou kvalitu. Souhrn stavebně fyzikálních vlastností a jejich vyváženost zaručují uživatelů cihlových staveb maximálně zdravé a příjemné vnitřní klima. Cihly POROTHERM umožňují výstavbu objektů až o pěti podlažích. Schopnost difuze páry, zvuková neprůzvučnost, nízký součinitel prostupu tepla (tepelný odpor), akumulační schopnost a další vlastnosti jsou důležité vlastnosti těchto výrobků.

Doprava: zdarma na kamionové dodávky (18pal/kamion) po celé ČR , řešíme i neucelené kamiony formou dvojvykládky. 

Vykládka: auto s HR 150 Kč/paleta

Palety záloha: 200 Kč/ks vratka 180,-Kč/ks (1rok) 

Sleva na cihly Porotherm až -31% !!!

(v závislosti na výši objektové slevy Porotherm)

www.wienerberger.cz

cihly Porotherm Wienerberger cihly Porotherm Wienerberger cihly Porotherm Wienerberger cihly Porotherm Wienerberger cihly Porotherm Wienerberger cihly Porotherm Wienerberger cihly Porotherm Wienerberger cihly Porotherm Wienerberger cihly Porotherm Wienerberger
Poptávkový formulář

Vybrané produkty v akci

nabízíme až tyto slevy z ceníku Porotherm (podle objektové slevy)

Porotherm Profi / Profi Dryfix
broušené cihly na tenkovrstvou maltu nebo zdicí pěnu
-30%
Porotherm T Profi / T Profi Dryfix
broušené cihly plněné minerální vatou na tenkovrstvou maltu nebo zdicí pěnu
-30%
Porotherm Profi EKO+ / Profi EKO+
broušené cihly pro nízkoenergetické domy bez zateplení
-30%
Stropní nosníky POT, Stropní vložky MIAKO PTH, Věncovky PTH -31%
Překlady Porotherm -31%


dodáváme kompletní sortiment Porotherm - konkrétní poptávky vám obratem zpracujeme!!!

Soubory ke stažení

katalog Porotherm

stáhnout ve formátu PDF (3.69 MB)

Základní ceník Porotherm 2018.pdf

stáhnout ve formátu PDF (5.39 MB)

Poptávkový formulář

Podívejte se na video prezentaci broušených cihlel a zdění systémem Dry Fix

Proč cihly Porotherm?

Rozhodli jste se pro bydlení ve vlastním rodinném domu a chcete mít opravdu zdravý domov? Už jste si skutečně dost užili panelákového suchého vzduchu? Prostě toužíte po bydlení, kde se budete cítit dobře? Máte rádi teplo a přitom nechcete platit astronomické částky za vytápění, zvláště když ceny energií neustále stoupají? Pak je pro vás ideálním stavebním materiálem pálený cihlový blok POROTHERM. Dům z POROTHERMU! Příjemné bydlení pro mnoho generací.

Porotherm - tepelný odpor

Teplo se chová jako voda, a tudíž nejvíce uniká tou nejsnazší cestou všude tam, kde je v hrubé stavbě použit nesourodý nebo nekvalitnímateriál. Při výstavbě bydlení je proto nutné dbát jak na pečlivost a preciznost při zdění, tak volit materiál s odpovídajícím tepelným odporem. Zdivo je tak schopné poskytnout lepší tepelnou izolaci, spotřeba energií na topení je nižší a v důsledku je možné bydlet levněji. Systém POROTHERM splňuje jak veškeré požadavky na tepelný odpor, tak v rámci svého sortimentu nabízí speciální cihly POROTHERM Si s nadstandardním tepelným odporem.

Porotherm - akustika

Všudypřítomný hluk ruší a obtěžuje. Při výstavbě nového bydlení je proto jedním ze základních požadavků ticho a klid. Tomu lze napomoci například i odpovídajícím výběrem fasádních konstrukcí. Stejně tak se vyplatí zvolit i okna s odpovídajícími zvukotěsnými vlastnostmi. Pokud stavebník zvolí systémové řešení a využije i speciální zvukotěsné cihly, je možno zajistit velmi nízkou hlučnost vnitřního prostředí. Zdicí systém POROTHERM nabízí jak celkový systém stavebních prvků, tak speciální cihly s vysokým akustickým útlumem.

Porotherm - přírodní matriál

Keramika. Pro člověka je symbolem materiálu vzešlého z přírodních zdrojů a vyrobená ekologickým postupem vypálení při vysoké teplotě. Maximálně tak splňuje všechny požadavky na zdravé životní prostředí. Použité cihly lze znovu recyklovat bez škodlivého zásahu do životního prostředí.

Porotherm - pevný a stabilní stavební systém

Konstrukce z cihel znamená vždy jednoduchý, přesto pevný a stabilní stavební systém. Spojení pero a drážka, který nabízí POROTHERM výstavbu ještě navíc urychluje, zpřesňuje a minimalizuje náklady na použitou maltu.

Porotherm - difúze vodních par systémem P+D

Jen stavba, která dýchá, zaručuje zdravé prostředí pro život, kde nedochází ke kumulaci vodních par ve vzduchu a následně k vytváření plísní a hnilob. Dům z POROTHERMU dýchat umí. Cihla výborně odvádí vlhkost ven. Tato výhoda se cení především u novostaveb, kdy je zapotřebí odstranit vlhkost absorbovanou při stavbě. Struktura pálených cihel umožňuje odvést přebytečnou vlhkost ven a v případě příliš suchého vzduch ji naopak zase přivést zvenčí dovnitř. Zabezpečuje tedy stále příznivé klima místnosti.

Porotherm - tradice ověřená staletími

Obliba pálených cihel přetrvává po tisíciletí. Hlína a voda, z nichž se skládají, jsou čistě přírodní prvky a jako takové zaručují přirozené a harmonické životní prostředí. Cihly svoje uplatnění našly jak v případě běžných staveb, tak na stavbách církevních či šlechtických sídel. Poskytovaly vždy záruku vysoké kvality materiálu, umožňovaly stavbě dýchat.  

 


Další materiály z kategorie Zdící materiály, cihly, pórobeton