Cementotřískové desky CETRIS

Cementotřískové desky CETRIS

deska Cetris tl.10mm 165,20 Kč/m2

Cementotřískové CETRIS desky jsou kvalitní desky určené mimo jiné pro podlahové systémy, půdní vestavby, střešní nadstavby, odvětrané fasády, protipožární aplikace, podhledy a stěny a příčky. Cementotřískové desky nachází uplatnění v montovaných stavbách všeho druhu, jsou vhodné pro technologie suché výstavby, stavby v náročných klimatických podmínkách a všude tam, kde se mohou plně projevit další příznivé vlastnosti tohoto stavebního materiálu. Cementotřískové desky slučují výhodné vlastnosti cementu a dřeva. Jsou lehčí než tradiční cementovláknité desky, jejich pevnost a odolnost proti povětrnostním vlivům, mrazu a plísním je řadí před štěpkocementové desky.

Odběry: z lokálních skladů po celé ČR

www.cetris.cz

Cementotřískové desky CETRIS Cementotřískové desky CETRIS Cementotřískové desky CETRIS Cementotřískové desky CETRIS Cementotřískové desky CETRIS Cementotřískové desky CETRIS
Poptávkový formulář

Vybrané produkty v akci

Desky Cetris Basic - ceník:

Cetris Basic - desky 3350x1250mm 4,2m2 deska

  • Cetris tl. 8mm 146,00 Kč/m2 (176,70 Kč/m2 s DPH)
  • Cetris tl. 10mm 165,20 Kč/m2 (200,00 Kč/m2 s DPH)
  • Cetris tl. 12mm 180,10 Kč/m2 (217,90 Kč/m2 s DPH)
  • Cetris tl. 14mm 215,00 Kč/m2 (260,10 Kč/m2 s DPH)
  • Cetris tl. 16mm 245,00 Kč/m2 (296,50 Kč/m2 s DPH)
  • Cetris tl. 18mm 279,00 Kč/m2 (337,60 Kč/m2 s DPH)

konkrétní poptávky obratem naceníme

Soubory ke stažení

katalog Cetris

stáhnout ve formátu PDF (1.66 MB)

Ceník desek Cetris 2016.pdf

stáhnout ve formátu PDF (129.48 kB)

Poptávkový formulář

Cetris

Cetris desky jsou cementotřískové desky, vhodné jako obklad stropů, příček a podlah. Cetris desky mají jednu podstatnou výhodu, oproti dřevotřískovým deskách. Cementově šedý povrch umožňuje aplikaci lepidel, omítek.

Cetris desky rozdělujeme:

- s rovnou hranou standart. velikosti 3350 x 1250 mm.
- s pérodrážkou o standardní velikosti 1250 x 625 mm.

Cementotřískové desky  Cetris jsou kvalitní desky určené mimo jiné pro podlahové systémy, půdní vestavby, střešní nadstavby, odvětrané fasády, protipožární aplikace, podhledy a stěny a příčky.

Cementotřískové desky  Cetris nachází uplatnění v montovaných stavbách všeho druhu, jsou vhodné pro technologie suché výstavby, stavby v náročných klimatických podmínkách a všude tam, kde se mohou plně projevit další příznivé vlastnosti tohoto stavebního materiálu.

Cementotřískové desky Cetris slučují výhodné vlastnosti cementu a dřeva. Jsou lehčí než tradiční cementovláknité desky, jejich pevnost a odolnost proti povětrnostním vlivům, mrazu a plísním je řadí před štěpkocementové.desky.

Desky jsou složeny z dřevní hmoty, cementu, vody a hydratačních přísad.

Skladování cementotřískových desek by mělo být prováděno v krytých, suchých prostorách, aby desky před upevněním do konstrukce nenavlhaly. Při skladování lze podložky s cemetotřískovými deskami o stejném půdorysném rozměru ukládat ve více vrstvách na sebe, max. však 5 vrstev. Při manipulaci by měly být cementotřískové desky uloženy na podložce. Při jiném uložení se s cementotřískovými deskami manipuluje ve svislé poloze. Rovněž ruční přenášení se provádí ve svislé poloze.


Další materiály z kategorie OSB a MFP desky, stavební dřevo, impregnace