Cementotřískové desky CETRIS

Cementotřískové desky CETRIS

deska Cetris tl.10mm 165,20 Kč/m2

Cementotřískové CETRIS desky jsou kvalitní desky určené mimo jiné pro podlahové systémy, půdní vestavby, střešní nadstavby, odvětrané fasády, protipožární aplikace, podhledy a stěny a příčky. Cementotřískové desky nachází uplatnění v montovaných stavbách všeho druhu, jsou vhodné pro technologie suché výstavby, stavby v náročných klimatických podmínkách a všude tam, kde se mohou plně projevit další příznivé vlastnosti tohoto stavebního materiálu. Cementotřískové desky slučují výhodné vlastnosti cementu a dřeva. Jsou lehčí než tradiční cementovláknité desky, jejich pevnost a odolnost proti povětrnostním vlivům, mrazu a plísním je řadí před štěpkocementové desky.

Odběry: z lokálních skladů po celé ČR

www.cetris.cz

Cementotřískové desky CETRIS Cementotřískové desky CETRIS Cementotřískové desky CETRIS Cementotřískové desky CETRIS Cementotřískové desky CETRIS Cementotřískové desky CETRIS
Poptávkový formulář

Vybrané produkty v akci

Desky Cetris Basic - ceník:

Cetris Basic - desky 3350x1250mm 4,2m2 deska

  • Cetris tl. 8mm 146,00 Kč/m2 (176,70 Kč/m2 s DPH)
  • Cetris tl. 10mm 165,20 Kč/m2 (200,00 Kč/m2 s DPH)
  • Cetris tl. 12mm 180,10 Kč/m2 (217,90 Kč/m2 s DPH)
  • Cetris tl. 14mm 215,00 Kč/m2 (260,10 Kč/m2 s DPH)
  • Cetris tl. 16mm 245,00 Kč/m2 (296,50 Kč/m2 s DPH)
  • Cetris tl. 18mm 279,00 Kč/m2 (337,60 Kč/m2 s DPH)

konkrétní poptávky obratem naceníme

Soubory ke stažení

katalog Cetris

stáhnout ve formátu PDF (1.66 MB)

Poptávkový formulář

Cetris

Cetris desky jsou cementotřískové desky, vhodné jako obklad stropů, příček a podlah. Cetris desky mají jednu podstatnou výhodu, oproti dřevotřískovým deskách. Cementově šedý povrch umožňuje aplikaci lepidel, omítek.

Cetris desky rozdělujeme:

- s rovnou hranou standart. velikosti 3350 x 1250 mm.
- s pérodrážkou o standardní velikosti 1250 x 625 mm.

Cementotřískové desky  Cetris jsou kvalitní desky určené mimo jiné pro podlahové systémy, půdní vestavby, střešní nadstavby, odvětrané fasády, protipožární aplikace, podhledy a stěny a příčky.

Cementotřískové desky  Cetris nachází uplatnění v montovaných stavbách všeho druhu, jsou vhodné pro technologie suché výstavby, stavby v náročných klimatických podmínkách a všude tam, kde se mohou plně projevit další příznivé vlastnosti tohoto stavebního materiálu.

Cementotřískové desky Cetris slučují výhodné vlastnosti cementu a dřeva. Jsou lehčí než tradiční cementovláknité desky, jejich pevnost a odolnost proti povětrnostním vlivům, mrazu a plísním je řadí před štěpkocementové.desky.

Desky jsou složeny z dřevní hmoty, cementu, vody a hydratačních přísad.

Skladování cementotřískových desek by mělo být prováděno v krytých, suchých prostorách, aby desky před upevněním do konstrukce nenavlhaly. Při skladování lze podložky s cemetotřískovými deskami o stejném půdorysném rozměru ukládat ve více vrstvách na sebe, max. však 5 vrstev. Při manipulaci by měly být cementotřískové desky uloženy na podložce. Při jiném uložení se s cementotřískovými deskami manipuluje ve svislé poloze. Rovněž ruční přenášení se provádí ve svislé poloze.


Další materiály z kategorie OSB a MFP desky, stavební dřevo, impregnace