DITON - ztracené bednění, zámková dlažba,

DITON - ztracené bednění, zámková dlažba,

sleva na betonové výroky DITON až - 35 %

Nabídka na dodávky materiálů DITON předního výrobce betonových výrobků v České Republice. Produktové portfolio je tvořeno z barevných i tvarových variant dvouvrstvé betonové dlažby, obrubníků, štípaných plotových tvarovek a stříšek, svahových tvárnic, palisád, ale také ztraceného bednění, zatravňovacích tvárnic, přídlažby, odtokových žlabů a kanalizačního programu.

Odběrové místo: Brno

Doprava: dohodou dle místa a množství materiálu

             www.diton.cz

DITON - ztracené bednění, zámková dlažba, DITON - ztracené bednění, zámková dlažba, DITON - ztracené bednění, zámková dlažba, DITON - ztracené bednění, zámková dlažba, DITON - ztracené bednění, zámková dlažba, DITON - ztracené bednění, zámková dlažba, DITON - ztracené bednění, zámková dlažba,
Poptávkový formulář

Vybrané produkty v akci

akční slevy na betonové výrobky DITON  

materiál cena s DPH
ztracené bednění 50x25x15cm 41,50 Kč/ks
ztracené bednění 50x25x20cm 44,30 Kč/ks
ztracené bednění 50x25x25cm 48,10 Kč/ks
ztracené bednění 50x25x30cm 51,90 Kč/ks
ztracené bednění 50x25x40cm 58,50 Kč/ks
ztracené bednění 30x25x50cm 50,00 Kč/ks

slevy ze základního ceníku DITON 

kategorie z ceníku DITON sleva
kategorie A - 18%
kategorie B - 20%
kategorie C - 10%
kategorie D - 10%
kategorie E - 4%
kategorie F -15%

 

na větší zakázky po ptávejte OBJEKTOVÉ SLEVY !!!


dodáváme kompletní sortiment Diton

Soubory ke stažení

Ceník DITON 2018.pdf

stáhnout ve formátu PDF (11.23 MB)

Poptávkový formulář

Zámková dlažba, ztracené bednění, betonové palisády

Pro své zákazníky a dodavatele DITON s. r. o. neustále přichází s novými výrobními technologiemi, možnostmi a nápady. Široká nabídka betonových dlažeb, obrubníků, palisád, ztraceného bednění, štípaných plotových tvarovek, opěrných zdí, odvodnění nebo dalších produktů společnosti. Za zmínku určitě stojí dlažby s luxusními povrchy tvořené vymýváním drceného kameniva.

Ztracené bednění

Ztracené bednění se používá pro stavbu základů, zdí nosných stěn, jímek, sklepů. Mimo jiné leze ztracené bednění využít na betonové ploty a opěrné zdi bez použití šalování.

Po zmonolitnění tvoří ztracené bednění prosté betonové konstrukce, v případě použití dodatečného armování i želozobetonové o tloušťce 150, 200, 300, 400 a 500 mm. Zalévání ztraceného bednění provádíme opatrně a plynule, přiměřeně řídkou betonovou směsí po vrstvách, maximálně do výšky 4 vrstev bednících dílců najednou, tj. 1 m výšky zdi.

Zámková dlažba

Zámková dlažba se používá pro výstavbu nejen pěších chodníků, ale i pro komunikace s vyšším zatížením, jako jsou například dopravní a  průmyslové plochy.

Betonové palisády

Betonové palisády jsou vysoce dekorativním prvkem. Palisády je možné využít pro realizaci stupňů teras, terénních schodišť, opěrných zídek. Betonové palisády je též možno použit pro zakončení ploch, které tvoří zámková dlažba.

Betonové ploty

Díky moderním systémům pro výstavbu jsou betonové ploty oblíbenou součástí obytné zástavby. Firma Diton nabízí ucelený systém pro realizaci betonových plotů.

Program pro betonové ploty zahrnuje kompletní sortiment pro výstavbu zděného oplocení.


Další materiály z kategorie Betonové výrobky, štípané tvarovky, zámkové dlažby, ztracené bednění, sortiment pro vodu a kanalizaci