Dveře a zárubně SAPELI

Dveře a zárubně SAPELI sleva -12%

sleva na dveře a zárubně SAPELI - 12 %

V současnosti je SAPELI ryze českou firmou, která Vám kromě tradice nabízí i bezkonkurenční šíři sortimentu dýhovaných dveří. Tato nabídka, která je doplněna i o sortiment dveří foliovaných a profilovaných, zcela jistě uspokojí každého zákazníka. Vybírat můžete dveře a zárubně všech druhů otevírání - otočné, kyvné, posuvné, lamelové, maximálního provedení dřevin, barev a funkčnosti - plné, prosklené, protipožární, protihlukové, dveře do různých klimatických podmínek a další speciální dveře a zárubně včetně prosklených stěn.

Doprava: 95,-Kč/ks po celé ČR.

Dodací lhůty: zakázové výroby cca 5 týdnů.

Poptávky: pouze v přesné specifikaci dle katalogu Sapeli v našem poptávkovém formuláři viz.níže.

(přijímáme pouze ucelené zakázky s přesnou specifikací dle katalogu Sapeli)

www.sapeli.cz

Dveře a zárubně SAPELI Dveře a zárubně SAPELI Dveře a zárubně SAPELI Dveře a zárubně SAPELI Dveře a zárubně SAPELI
Poptávkový formulář

Vybrané produkty v akci

Nabízíme slevu - 12% ze zákkladního ceníku Sapeli 

Dodáváme:

 • vnitřní dveře
 • protipožární dveře
 • bezpečnostní dveře
 • vchodové dveře
 • obložkové zárubně
 • prosklené stěny

Nabízíme kompletní sortiment Sapeli.

Soubory ke stažení

poptávkový list Sapeli

stáhnout ve formátu XLS (40 kB)

Základní ceník Sapeli 2018.pdf

stáhnout ve formátu PDF (4.58 MB)

Poptávkový formulář

Dveře a zárubně Sapeli

SAPELI je ryze českou firmou,  která Vám kromě tradice nabízí i bezkonkurenční šíři sortimentu dýhovaných dveří. Tato nabídka, která je doplněna i o sortiment dveří foliovaných a s povrchem laminát CPL nebo laminát HPL, zcela jistě uspokojí každého zákazníka.

Vybírat můžete dveře a zárubně všech druhů otevírání - otočné, kyvné, posuvné, lamelové, maximálního provedení dřevin, barev a funkčnosti - plné, prosklené, protipožární, protihlukové, dveře do různých klimatických podmínek a další speciální dveře a zárubně včetně prosklených stěn.

Pro zákazníky, kteří se rozhodli pořídit si domů dveře Sapeli máme připraveno několik tipů a rad:

 • Pokud ve Vašem domě či bytě chcete mít dveře a zárubně Sapeli, je potřeba na tuto skutečnost myslet již při projektu  nebo nejpozději v průběhu hrubé stavby a upozornit na to Vašeho architekta či stavební firmu.
 • chtěli byste nové dveře i s obložkami, ale máte již v interiéru zabudované kovové zárubně, které nechcete vybourávat? Pak pro Vás máme řešení v podobě obkladu kovové zárubně - OKZ.  Obklady kovové zárubně se montují čistě, bez bourání a prachu během krátké doby. Navíc můžete změnit i systém otevírání z klasického otočnéno na posuvné či skládací.
 • pro zajištění vyšší bezpečnosti pro Vaši rodinu doporučujeme použít u prosklených dveří kalené sklo, které má větší pevnost. V případě rozbití, se sklo rozpadne na velice malé a bezpečné kousky.
 • montáž dveří a zárubní Sapeli se provádí po dokončení maleb, obkladů, plovoucích podlah a koberců. Dveře Sapeli včetně zárubní instalujeme velice rychle a hlavně čistě! Stav interiéru po montáži nevyžaduje žádný velký úklid. Klientům nabízíme ekologickou likvidaci starých dveří, popřípadě i obalových materiálů, které jsou součástí zakázky.
 • pokud nemáte dostatek prostoru, zvolte si jednoduše jiný systém otevírání, lamelové dveře, či dveře posuvné jsou nejen moderní, ale i praktické.

Další materiály z kategorie Střešní okna, dveře, zárubně, luxfery, stavební pouzdra, půdní schody