Dveře a zárubně SAPELI

Dveře a zárubně SAPELI sleva -12%

sleva na dveře a zárubně SAPELI - 12 %

V současnosti je SAPELI ryze českou firmou, která Vám kromě tradice nabízí i bezkonkurenční šíři sortimentu dýhovaných dveří. Tato nabídka, která je doplněna i o sortiment dveří foliovaných a profilovaných, zcela jistě uspokojí každého zákazníka. Vybírat můžete dveře a zárubně všech druhů otevírání - otočné, kyvné, posuvné, lamelové, maximálního provedení dřevin, barev a funkčnosti - plné, prosklené, protipožární, protihlukové, dveře do různých klimatických podmínek a další speciální dveře a zárubně včetně prosklených stěn.

Doprava: 95,-Kč/ks po celé ČR.

Dodací lhůty: zakázové výroby cca 5 týdnů.

Poptávky: pouze v přesné specifikaci dle katalogu Sapeli v našem poptávkovém formuláři viz.níže.

(přijímáme pouze ucelené zakázky s přesnou specifikací dle katalogu Sapeli)

www.sapeli.cz

Dveře a zárubně SAPELI Dveře a zárubně SAPELI Dveře a zárubně SAPELI Dveře a zárubně SAPELI Dveře a zárubně SAPELI
Poptávkový formulář

Vybrané produkty v akci

Nabízíme slevu - 12% ze zákkladního ceníku Sapeli 

Dodáváme:

 • vnitřní dveře
 • protipožární dveře
 • bezpečnostní dveře
 • vchodové dveře
 • obložkové zárubně
 • prosklené stěny

Nabízíme kompletní sortiment Sapeli.

Soubory ke stažení

poptávkový list Sapeli

stáhnout ve formátu XLS (40 kB)

Poptávkový formulář

Dveře a zárubně Sapeli

SAPELI je ryze českou firmou,  která Vám kromě tradice nabízí i bezkonkurenční šíři sortimentu dýhovaných dveří. Tato nabídka, která je doplněna i o sortiment dveří foliovaných a s povrchem laminát CPL nebo laminát HPL, zcela jistě uspokojí každého zákazníka.

Vybírat můžete dveře a zárubně všech druhů otevírání - otočné, kyvné, posuvné, lamelové, maximálního provedení dřevin, barev a funkčnosti - plné, prosklené, protipožární, protihlukové, dveře do různých klimatických podmínek a další speciální dveře a zárubně včetně prosklených stěn.

Pro zákazníky, kteří se rozhodli pořídit si domů dveře Sapeli máme připraveno několik tipů a rad:

 • Pokud ve Vašem domě či bytě chcete mít dveře a zárubně Sapeli, je potřeba na tuto skutečnost myslet již při projektu  nebo nejpozději v průběhu hrubé stavby a upozornit na to Vašeho architekta či stavební firmu.
 • chtěli byste nové dveře i s obložkami, ale máte již v interiéru zabudované kovové zárubně, které nechcete vybourávat? Pak pro Vás máme řešení v podobě obkladu kovové zárubně - OKZ.  Obklady kovové zárubně se montují čistě, bez bourání a prachu během krátké doby. Navíc můžete změnit i systém otevírání z klasického otočnéno na posuvné či skládací.
 • pro zajištění vyšší bezpečnosti pro Vaši rodinu doporučujeme použít u prosklených dveří kalené sklo, které má větší pevnost. V případě rozbití, se sklo rozpadne na velice malé a bezpečné kousky.
 • montáž dveří a zárubní Sapeli se provádí po dokončení maleb, obkladů, plovoucích podlah a koberců. Dveře Sapeli včetně zárubní instalujeme velice rychle a hlavně čistě! Stav interiéru po montáži nevyžaduje žádný velký úklid. Klientům nabízíme ekologickou likvidaci starých dveří, popřípadě i obalových materiálů, které jsou součástí zakázky.
 • pokud nemáte dostatek prostoru, zvolte si jednoduše jiný systém otevírání, lamelové dveře, či dveře posuvné jsou nejen moderní, ale i praktické.

Další materiály z kategorie Střešní okna, dveře, zárubně, luxfery, stavební pouzdra, půdní schody