Fólie difůzní a parotěsné, nopové, separační, geotextilie, hydroizolační, perlinka

Výrobci a produkty v kategorii

folie DAPE

folie DAPE

Firma Dape spol. s r.o. je výrobcem moderních izolací s jedinečnými vlastnostmi. Společnost stála u zrodu vývoje a distribuce tepelných izolačních fólií, které vynikají především svými reflexními a parotěsnými schopnostmi. Jedná se o jedinečnou kombinaci bublinkové a hliníkové folie pro účely ve stavebnictví.

folie Dape sleva - 12 %

Více informací »

střešní folie JUTADACH

střešní folie JUTADACH

Nabídka na dodávky vysoce kvalitních folií JUTADACH od firmy JUTA Dvůr Králové.Použitím netkaných textilií je zajištěna vysoká paropropustnost fólií. JUTADACH 95 a 115 lze umístit ve skladbách šikmých střech a fasád na tepelnou izolaci. JUTADACH 135 a 150 lze umístit ve skladbách šikmých střech a fasád na tepelnou izolaci, větrané i nevětrané bednění.

folie Jutadach 115 19,70 Kč/m2

Více informací »

nopová folie

nopová folie 21,50 Kč/m2

Nopová fólie z vysokohustotního polyetylenu pro použití ve střechách, podlahách, podzemních částech budov a pro vlhké zdivo, včetně doplňkového sortimentu. Fólie slouží jako součást systému ochrany hydroizolace spodní stavby. Nopy oreintované ke stěně. Pruhy fólií se spojují přesahem čtyř řad nopů, popřípadě ještě oboustranně lepící butylkaučukovou páskou.

nopová folie Dekdren 21,50 Kč/m2

Více informací »

geotextilie FILTEK

geotextilie FILTEK

Geotextilie Filtek slouží v pozemním stavitelství při výstavbě střech, zakládání staveb a výstavbě drenáží, v silničním a železničním stavitelství při výstavbě silničních a železničních násypů, zajišťování svahů, při výstavbě tunelů a drenážních systémů, ve vodním stavitelství při výstavbě nádrží, kanálů a rybníků, pro zajišťování hrází a břehů, při výstavbě ekologických staveb a skládek TKO.

Geotextilie Filtek sleva - 30 %

Více informací »

Nenašli jste?