Tepelné izolace, hydroizolace, zateplovací systémy

Výrobci a produkty v kategorii

polystyren BACHL

polystyren BACHL

Nabídka na dodávky polystyrenu BACHL. Firma BACHL je mezinárodní koncern s výrobními závody v Německu, Česku a Maďarsku. V České republice je firma BACHL vnímána především jako významný výrobce a dodavatel tepelně izolačních materiálů a polyetylenových fólií. Výrobky jsou distribuovány vlastní kamionovou dopravou v krátkých dodacích lhůtách k zákazníkům na stavby po celém území ČR.

EPS 70F fasádní 10cm 118,00 Kč/m2

Více informací »

polystyren DCD Ideal

polystyren DCD Ideal

Nabídka na dodávky polystyrenu od českého výrobce DCD Ideal. Výrobní sortiment společnosti je specializovaný na výrobu široké škály tepelně a zvukově izolačních desek určených pro stavebnictví. Při výrobě širokého sortimentu výrobků a výrobních systémů firmy DCD IDEAL spol. s r.o. stojí vždy v popředí ochrana životního prostředí -kvalita, spolehlivost, hospodárnost a tradice.

EPS 70F fasádní polystyren 10cm 106,70 Kč/m2

Více informací »

tepelná izolace ROTAFLEX

tepelná izolace ROTAFLEX

Akční nabídka na dodávky kvalitní tepelné izolace Rotaflex. Použití: nezatížené izolace stropů, podhledů, mezi polštáře dřevěných podlah, izolace šikmých střech, izolace lehkých montovaných příček atd. Vyrobeno v ČR. Nejlepší poměr cena - valita.

izolace Rotaflex TP-01 10cm 42,- Kč/m2

Více informací »

tepelná izolace Climowool

tepelná izolace Climowool

Nabídka na dodávky vysoce kvalitní německé izolace Schwenk. Dokonale chrání proti chladu v zimě a proti horku v létě, je objemově stálá, nepodléhá působení plísní, hmyzu a drobných hlodavců, je snadno tvarovatelná a lze ji jednoduše dělit.

izolace Schwenk DF1 10cm 49,- Kč/m2

Více informací »

hydroizolační pásy ICOPAL

hydroizolační pásy ICOPAL

V současné době je Icopal Group největší výrobce vodotěsných izolací na světě. Jeho výrobní závody se nacházejí především v Evropě, ale také v USA, a koncern má obchodní zastoupení ve více jak 70-ti státech světa.

Hydrobit V60 S35 47,30 Kč/m2 s DPH

Více informací »

tepelné izolace ISOVER

tepelné izolace ISOVER sleva až -50%

Na bídka na dodávky tepelné izolace ISOVER. Společnost Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. (dříve SAINT-GOBAIN ORSIL s.r.o.) vyrábí tepelné izolace, zvukové izolace a protipožární izolace. ISOVER je největším výrobcem izolačních materiálů na světě a také jedničkou v nabídce izolací na českém trhu.

tepelná izolace Isover slevy až - 50 %

Více informací »

tepelná izolace ROCKWOOL

tepelná izolace ROCKWOOL

nabídka na dodávku izolací firmy Rockwool předního výrobce izolačních materiálu v ČR. Vata Rockwool výborně izoluje a tím šetří energii na vytápění. Je nehořlavá, chrání stavbu před požárem, pohlcuje zvukovou energii a výrazně tak tlumí přenos hluku. Díky vysoké propustnost pro vodní páru umožňuje kamenná vlna domu dýchat. Své parametry si Rockwool udržuje i za nepříznivých podmínek a výrobky z kamenné vlny i po letech drží svůj původní objem a tvar.

izolace Rockwool sevy až - 35 %

Více informací »

polystyren STYROTRADE

polystyren STYROTRADE

Firma Styrotrade je ryze česká firma. Sídlí v Čakovičkách v okrese Mělník. Na trhu začala působit nejdříve skromně jako rodinná společnost. Postupně rozšiřovala nabídkový sortiment, aby splnila požadavky svých zákazníků. Dodáváme kompletní sortiment tohoto výrobce.

Slevy až - 50%

Více informací »

Nenašli jste?