Cihly KM Beta Profiblok

cihly KM Beta Profiblok

sleva na cihly Profiblok - 31 %

Nabídka slev na kompletní výrobní řadu KM Beta PROFIBLOK. Celý systém tvoří pálené tvarovky pro vnější a vnitřní nosné zdivo, příčkové zdivo, překlady, stropní konstrukce a doplňkové výrobky. Díky lokalitě s velmi kvalitní cihlářskou surovinou vyrábí Cihelna Hodonín s.r.o. kompletní sortiment pálených výrobků pro svislé a vodorovné konstrukce. Od roku 2009 je firma KM Beta a.s. výhradním prodejcem páleného cihelného systému pod obchodním názvem PROFIBLOK.

DOPRAVA ZDARMA  od 5 palet  po clé ČR (lze kombinovat materiály KM Beta Profiblok )

          www.profiblok.cz

cihly KM Beta Profiblok cihly KM Beta Profiblok cihly KM Beta Profiblok cihly KM Beta Profiblok cihly KM Beta Profiblok cihly KM Beta Profiblok cihly KM Beta Profiblok cihly KM Beta Profiblok cihly KM Beta Profiblok cihly KM Beta Profiblok cihly KM Beta Profiblok
Poptávkový formulář

Vybrané produkty v akci

Nabízíme tyto slevy ze základního ceníku Profiblok:

platí pro regiony Brno, Brno venkov, Blansko, Hodonín, Břeclav a

Uherské Hradiště - ostatní regiony nabídky individuálně 

Profiblok cihly P+D i broušené - 31 %
Profiblok stropní nosníky - 30 %
Profiblok stropní vložky Miako     - 30 %
Profiblok překlady nosné 7 - 30 %
Profiblok překlady nenosné 11,5 - 30 %
Profiblok překlady nenosné 17,5 - 30 %
Profiblok věncovky - 30 %

konkrétní poptávky Vám obratem naceníme

základní ceník Profiblok v příloze

DOPRAVA ZDARMA PO CELĚ ČR (od 5 pal i kombinace)

Odběrné místo HODONÍN


Soubory ke stažení

Katalog KM BETA Profiblok.pdf

stáhnout ve formátu PDF (5.42 MB)

Poptávkový formulář

Cihly KM Beta Profiblok

Nový cihelný systém od společnosti KM Beta

Hrubou stavbu, zahrnující nejen zdi a střechu, ale nově také stropy, je možné kompletně realizovat z materiálů KM Beta. Společnost KM Beta, a. s., největší český výrobce betonové střešní krytiny a vápenopískových bloků, totiž zakoupením Cihelny Hodonín nově zahrnula do své výroby také ucelený pálený cihelný systém PROFIBLOK. Jeho součástí jsou, kromě nosného zdiva, věncovek, překladů a příčkovek, také stropní prvky. Právě stropní konstrukce považuje společnost KM Beta, a. s., z hlediska doplnění stávající nabídky za zásadní.

Systém PROFIBLOK vyrábí Cihelna Hodonín, která je od listopadu loňského roku již třetím výrobním závodem společnosti KM Beta, a. s. Ke stávající výrobě betonové střešní krytiny a vápenopískových zdicích bloků v Kyjově a Bzenci tak KM Beta připojila ještě cihlářskou výrobu v Hodoníně. V současné době probíhá zavádění nových technologií a obnova výroby. Původní vybavení cihelny bylo z velké části nahrazeno novými, modernějšími technologiemi od tuzemských i zahraničních dodavatelů. Téměř veškerý stávající sortiment výrobků Cihelny Hodonín bude postupně vylepšen tak, aby odpovídal požadavkům současného stavebnictví.

Stropy PROFIBLOK

Systém PROFIBLOK nabízí možnost řešení stropních konstrukcí pomocí stropních nosníků a stropních vložek MIAKO a nebo pomocí stropních vložek HURDIS. Výhody těchto řešení, spočívající především ve vynikajících tepelně izolačních schopnostech keramiky, ve variabilitě obou systémů, nenáročné montáži a cenové dostupnosti, jsou důvodem, proč jsou i v dnešní době keramické stropy ve velké oblibě.

Stropní vložky MIAKO se při montáži stropů používají jako vložky mezi keramicko-betonové stropní nosníky KT-CH. Nosníky se ukládají na nosné zdivo do lože z cementové malty. Samotné vložky MIAKO 15/62,5 (19/62,5; 23/50) není třeba ukládat do maltového lože. Po řádném navlhčení celé konstrukce se mezery mezi nosníky a stropními vložkami vyplní betonem C16/20 řídké konzistence, čímž se vytvoří betonová žebra. Zároveň se žebry je nutno betonovat celkovou desku nad vložky MIAKO - jedná se o nosnou část zabezpečující nosnost konstrukce a doplňující celkovou tloušťku stropu na 190, 210, 230, 250, 270 nebo 290 mm. Nosník plní svou funkci až po zmonolitnění stropu a po době, kdy beton na vrchní straně stropu dosáhne normou stanovené pevnosti. Více o montáži stropních konstrukcí pomocí vložek MIAKO na www.profiblok.cz.

Keramická deska HURDIS

se ukládá na ocelové nosníky, konkrétně na jejich dolní příruby, a to do maltového lože. Po uložení desek se jejich povrch v celém půdorysu pokryje separační vrstvou (např.: geotextilií nebo lepenkou apod.). Prostor mezi nosníky nad deskami se vyplňuje materiálem sloužícím k tepelné nebo zvukové izolaci, a to do výše horního povrchu nosníků (např.: perlitbetonem, keramzitbetonem, expandovaným polystyrénem). Jako výplňový materiál se nesmí použít hutný konstrukční beton. Pokud se k vnějším stěnám desek doplňuje beton (např. u prostupů), je nutné zajistit, aby nedošlo ke spojení betonu s keramikou. Více o montáži stropních konstrukcí pomocí vložek HURDIS na www.profiblok.cz.


Další materiály z kategorie Zdící materiály, cihly, pórobeton