Komíny CIKO

komíny CIKO

komíny CIKO sleva - 24 %

Slevy na dodávky komínů CIKO. Kvalitní tuzemský certifikovaný systém, který splňuje požadavky české i evropské legislativy. Výborný tah komínů CIKO zaručují vnitřní šamotové vložky kruhového průřezu nejvyšší možné třídy a prvotřídní kvality, kvalitní tepelná izolace a správné dimenzování vnitřních vložek.

Doprava: po celé ČR na zakázky do:

zakázky do 20tis.dohodou

zakázky 20-80 tis.za 1000,-Kč

zakázky nad 80tis. zdarma.

Vaše poptávky obratem naceníme.

      www.ciko-kominy.cz

komíny CIKO komíny CIKO komíny CIKO komíny CIKO komíny CIKO komíny CIKO
Poptávkový formulář

Vybrané produkty v akci


Komíny CIKO - kompletní komínové systémy

Kalkulační program komínů v základních cenách zde.

  • CIKO 3V Universal sleva -24%
  • CIKO GAS sleva -19%
  • nerez komponenty CIKO RS2100 sleva -12%

Použití:

  • kotle,krby,krbová kamna
  • společné komíny


Soubory ke stažení

mont.návod Ciko universal

stáhnout ve formátu PDF (1.75 MB)

Základní ceník Ciko komíny 2018.pdf

stáhnout ve formátu PDF (10.04 MB)

Poptávkový formulář

Proč komíny CIKO?

Výborný tah komínů CIKO zaručují vnitřní šamotové vložky kruhového průřezu nejvyšší možné třídy a prvotřídní kvality, kvalitní tepelná izolace a správné dimenzování vnitřních vložek.

Požární bezpečnost CIKO komínů je zaručena složením komínového tělesa (vnitřní vložka, izolace a cihelné tvarovka), kde každý z prvků systému je proveden v prvotřídní kvalitě. Toto je doloženo certifikátem vydaným TSUS Praha pobočka Plzeň.

Odolnost vůči korozi a vlhkosti zaručuje vysoká kvalita a nejvyšší třída vnitřních šamotových popř. plastových vložek systému. Díky dokonalému spoji jednotlivých vložek vytvoříme celistvé a dokonale těsné vnitřní těleso, které v kombinaci s vysoce kvalitní tepelnou izolací a systémem zadního celoplošného odvětrání, absolutně eliminujeme vliv vlhkosti na provoz a životnost komínu. Tyto vlastnosti dovolují poskytnutí 30-ti leté záruky komínového systému CIKO.

Součinnost s okolním keramickým zdivem. Díky tvarovce obvodového pláště vyrobené z kvalitní keramiky nám nedochází k problémům při omítání styku komínu a okolního keramického zdiva. V případě použití komínů s jiným obvodovým pláštěm než cihelným zde může docházet k prasklinám v omítce.

Absolutní univerzálnost systému je dána tím, že většina jednotlivých prvků komínového systému CIKO (např. tvarovka, pata, dvířka, mřížky atd.) je použitelná pro všechny průměry i typy komínů CIKO. Déle skutečnost, že systém CIKO 3V UNIVERSAL je certifikován na všechny druhy paliv, nám umožňuje v budoucnu na tento komín připojit např. místo krbu plynový kotel a nemusíme provádět žádné složité a drahé vložkování  již teď šetříte peníze.

Jednoduchá montáž systému CIKO je dána přesnou výrobou jednotlivých prvků a díky jejich malé hmotnosti není problém s manipulací kdekoli po stavbě. Dle logického a jednoduchého montážního návodu dokáže každý stavebník komín CIKO bez problému v krátké době sestavit  jedná se o jednoduchou stavebnici založenodu na principu klasického zdění.

Cenová dostupnost komínů je dnes pro každého stavebníka jedním z nejhlavnějších kritérií při výběru systému. Velmi příznivá cena s materiálovým řešením (cihelná tvarovka) v té nejvyšší kvalitě je hlavním důvodem proč komíny CIKO mají stále více příznivců a odběratelů jak mezi realizačními firmami tak mezi investory.

Už víte proč si máte zvolit právě komínový systém CIKO?

Systémy CIKO jsou absolutně bezpečné komíny s vynikajícím tahem odolné vůči všem nežádoucím vlivům, které mohou ovlivnit životnost a funkčnost komínů. Díky jednoduché montáži a univerzálnosti systému jsou velmi oblíbené u realizačních firem a stavebníků. Díky cenové dostupnosti, materiálovému řešení a odbornému zázemí u výrobce CIKO s.r.o. není proč váhat a nepoužívat komínové systémy CIKO !!!


Další materiály z kategorie Komínové systémy