Komínové systémy

Výrobci a produkty v kategorii

komíny SCHIEDEL

komíny SCHIEDEL AKCE

Komíny Schiedel to je rychlost a jednoduchost. Rychlá montáž, jednoduchá manipulace, to je základní charakteristika komínů Schiedel. Komínové systémy mají perfektní vzhled, jsou z odolného a kvalitního materiálu. Samotný komín Schiedel je sestaven s použitím kompatibilních dílů jednoho výrobce.

komíny Schiedel sleva - 35 %

Více informací »

komíny CIKO

komíny CIKO

Slevy na dodávky komínů CIKO. Kvalitní tuzemský certifikovaný systém, který splňuje požadavky české i evropské legislativy. Výborný tah komínů CIKO zaručují vnitřní šamotové vložky kruhového průřezu nejvyšší možné třídy a prvotřídní kvality, kvalitní tepelná izolace a správné dimenzování vnitřních vložek. Konkrétní zakázky Vám obratem naceníme.

komíny CIKO sleva - 24 %

Více informací »

komíny HELUZ

komíny HELUZ

Nespornou výhodou systému HELUZ komíny je zvolené materiálové a technické řešení. Pálená keramika obvodového pláště vykazuje oproti často používanému betonu lepší fyzikální parametry v oblasti difúzního odporu. Tím je omezeno riziko kondenzace vlhkosti na stěnách komínového pláště. Další výhody spočívají v jednoduché montáži a bezproblémové povrchové úpravě komínového tělesa.

Bezkonkurenční cena, výborná kvalita a materiálové řešení osloví každého stavebníka.

sleva na komíny HELUZ až - 28 %

Více informací »

komíny EKO

komíny EKO

EKO komíny Vám nabízí tuzemské certifikované komínové systémy, které splňují aktuální požadavky na tepelnou a topenářskou techniku i aktuální požadavky české i evropské legislativy. Tyto systémy neobsahují žádné technické kompromisy ani polovičatá řešení. Jejich montáž je snadná a rychlá, nevyžaduje žádnou mechanizaci, a tím se výrazně snížují přímé náklady na Vaší stavbě

komínový systém EKO sleva - 20 %

Více informací »

Nenašli jste?