OSB a MFP desky, stavební dřevo, impregnace

Výrobci a produkty v kategorii

OSB desky Kronopol

OSB desky Kronopol od 130,-Kč/m2 s DPH

OSB desky - (Oriented Strand Board) vysoce kvalitní dřevěná deska, která je tvořena 3 vzájemně kolmo orientovanými vrstvami. Svrchní a spodní vrstva je řešena podelně uloženými třískami, prostřední vrstva, tzv. jádro je uložená v příčném směru, kolmo k okrajovým vrstvám. Takto laminované vrstvy jsou pod tlakem spojeny vodě-odolnou pryskyřicí. OSB desky jsou odolné vůči vlhkosti, díky vysoce kvalitní technologii výroby se v nich neobjevují praskliny, suky ani kůra.

desky OSB slevy až - 37%

Více informací »

OSB desky Kronospan

OSB desky Kronospan sleva až -33%

OSB desky jsou víceúčelové desky vyráběné unikátní technologií lepení orientovaných dřevěných třísek ve třech vrstvách. Ve vrchních vrstvách jsou orientovány podélným směrem, ve středové vrstvě jsou orientovány příčným směrem. Rozměry, tvar a směrová orientace třísek v jednotlivých vrstvách maximálně využívají přirozené vlastnosti dřeva k dosažení těch nejlepších mechanicko-fyzikálních parametrů desek. Desky neobsahují přirozené vady rostlého dřeva (suky, praskliny apod.). Velikost třísek v povrchové vrstvě umožňuje vyniknout přirozené struktuře, barvě a rustikalitě přírodního dřeva a přináší tak nové možnosti v interiérovém designu.

desky OSB Kronospan od 119,- Kč/m2

Více informací »

Cementotřískové desky CETRIS

Cementotřískové desky CETRIS

Cementotřískové desky CETRIS jsou kvalitní desky určené mimo jiné pro podlahové systémy, půdní vestavby, střešní nadstavby, odvětrané fasády, protipožární aplikace, podhledy a stěny a příčky. Cementotřískové desky nachází uplatnění v montovaných stavbách všeho druhu, jsou vhodné pro technologie suché výstavby, stavby v náročných klimatických podmínkách a všude tam, kde se mohou plně projevit další příznivé vlastnosti tohoto stavebního materiálu. Cementotřískové desky CETRIS slučují výhodné vlastnosti cementu a dřeva.

deska Cetris tl.10mm 165,20 Kč/m2

Více informací »

Krovy, střešní latě, prkna, statvební řezivo, Bochemit

Krovy, střešní latě, prkna, statvební řezivo, Bochemit

Stálá a nízká cena na dodávky kompletních krovů, desek a ostatního stavebního řeziva. 

Nacenění včetně prokladů, páskování, nakládky, dopravy a složení na místě určení!!! (jižní morava) 

Dále nabídka na dodávku impregnovaných na střešní latě. 

střešní lať 3x5cm 4m 10,20 Kč/mb

Více informací »

Nenašli jste?