Zateplení fasád MAPEI

zateplení fasád MAPEI

Produkty  MAPEI, jako jsou lepidla, spárovací hmoty, malířské barvy a další chemické produkty pro stavebnictví jsou vlastně všude. V našich domovech, pod našimi podlahami, v betonových pilířích nebo jsou použité při rekonstrukcích historických budov, ve výztužích, které jsou často okem neviditelné.

MAPEI ovšem není pouze výrobcem lepidel a spárovacích hmot, tak jak jej mnozí znají. MAPEI je taktéž vyrábí vysoce kvalitní fasádní omítky, cementová lepidla a stěrky pro kontaktní zateplovaní systémy, tzv. ETICS.

Nabízíme ucelený sortiment společnosti MAPEI pro zateplení domů. Samozřejmostí je taktéž komplexní servis včetně předvedení vzorníku a případně vyhotovení vzorků fasádních omítek. 

Nabízíme ucelený sortiment společnosti MAPEI pro zateplení domů. Samozřejmostí je taktéž komplexní servis včetně předvedení vzorníku a případně vyhotovení vzorků fasádních omítek.

Doprava: po celé ČR pro objednávky na 7500,-Kč bez DPH zdarma

zateplení fasád MAPEI zateplení fasád MAPEI zateplení fasád MAPEI zateplení fasád MAPEI
Poptávkový formulář

Vybrané produkty v akci

Stálé slevy na produkty MAPEI - zateplení domů

materiál cena bez DPH cena s DPH
Silikon. omítka Silancolor Tonachino, 20kg 912,00,-Kč  1104,00,-Kč
Silikon. omítka Silancolor Grafiato, 20kg 912,00,-Kč 1104,00,-Kč
Akrylát. omítka Quarzolite Tonachino,20kg 721,50,-Kč 873,00,-Kč
Akrylát. omítka Quarzolite Grafiato, 20kg 721,50,-Kč  873,00,-Kč
Lepidlo a stěrka Mapeklej Extra, 25kg 108,00,-Kč  129,60,-Kč
Poptávkový formulář

MAPEI

Firma Mapei založená v roce 1937 v Miláně je v současnosti předním světovým výrobcem lepicích tmelů a chemických výrobků pro stavebnictví.

Od šedesátých let dvacátého století Mapei uplatňuje strategii internacionalizace za účelem maximálního přiblížení potřebám místních trhů a snížení dopravních nákladů na minimum.

Skupinu Mapei tvoří v současnosti 63 poboček s 57 výrobními závody, které působí na pěti kontinentech ve 26 zemích světa.

Kromě toho Mapei vytvořila po celém světě síť obchodně technických kanceláří ve všech významných zemích světa a nabízí hodnotný technický servis, který oceňují především projektanti, ale i profesionální realizační firmy.


Další materiály z kategorie Zateplovací systémy, příslušenství, profily, perlinka