Střešní okna, dveře, zárubně, luxfery, stavební pouzdra, půdní schody

Výrobci a produkty v kategorii

Stavební pouzdra JAP pro posuvné dveře

Stavební pouzdra JAP pro posuvné dveře

Nabídka na dodávky stavebních pouzder JAP. Stavební pouzdra pro posuvné dveře Vám vyřeší problémy s nevhodným otevíráním dveří. Tyto dveře elegantně zajíždějí do zdi a šetří místo, které by bylo nutné pro otevírání klasických dveří. Posuvné dveře navíc nevyžadují práh jde tedy o bezbariérový vstup.

stavební pouzdra JAP sleva - 30 %

Více informací »

Nerezové zábradlí JAP

Nerezové zábradlí JAP

Zábradlí JAP stavebnicového systému za přijatelnou cenu

Vůbec poprvé českým zákazníkům představujeme naší novinku, nerezové zábradlí pro betonová a montovaná schodiště, balkóny nebo balustrády, které je řešeno stavebnicovým systémem.

nerezové zábradlí JAP sleva - 16 %

Více informací »

Střešní okna VELUX

Střešní okna VELUX sleva -26%

Nabídka na dodávky oken a lemování VELUX. Společnost VELUX se neustále snaží o zlepšování životních podmínek v podkroví, které by mělo být plné denního světla a čerstvého vzduchu. Výrobní sortiment společnosti proto tvoří různé typy střešních oken, světlovody, rolety, žaluzie a montážní doplňky a ovládací systémy včetně solárních

okna a lemy VELUX sleva - 26 %

Více informací »

Střešní okna ROTO

Střešní okna ROTO

Nabídka na dodávky kvalitních střešních oken ROTO. Inteligentní technika zaručuje maximální komfort bydlení s dostatkem světla, volným přístupem k oknům a volným výhledem. Včetně dokonalého ovládání. Princip společnosti Roto zohledňuje všechno: žádné rušivé okenní křídlo uvnitř místnosti, pohodlné ovládání jednou rukou ve spodní části okna.

střešní okna ROTO sleva až - 28 %

Více informací »

Dveře a zárubně MASONITE

Dveře a zárubně MASONITE

MASONITE CZ se zabývá výrobou a prodejem především interiérových dveří a zárubní a snaží se vyjít vstříc stále náročnějším požadavkům trhu a přáním zákazníků a postupně rozšiřuje svůj výrobní sortiment. Vyrábí laminové dveře, bezpečnostní dveře, fóliové, profilové i lakované dveře. Interiérové dveře s protipožární úpravou. Ke každému typu dveří nabízíme obložkové zárubně.

slevy na dveře Masonite až - 18 %

Více informací »

Dveře a zárubně SAPELI

Dveře a zárubně SAPELI sleva -12%

V současnosti je SAPELI ryze českou firmou, která Vám kromě tradice nabízí i bezkonkurenční šíři sortimentu dýhovaných dveří. Tato nabídka, která je doplněna i o sortiment dveří foliovaných a profilovaných, zcela jistě uspokojí každého zákazníka. Vybírat můžete dveře a zárubně všech druhů otevírání - otočné, kyvné, posuvné, lamelové, maximálního provedení dřevin, barev a funkčnosti - plné, prosklené, protipožární, protihlukové, dveře do různých klimatických podmínek a další speciální dveře a zárubně včetně prosklených stěn.

sleva na dveře a zárubně SAPELI - 12 %

Více informací »

Půdní schody JAP

Půdní schody JAP

Stahovací půdní schody JAP Lusso s dřevotřískovým víkem pro zabudování do stropu. Určeno pro světlou výšku místnosti od 2200 - 3200 mm. Nabízíme celkem 15 půdorysných rozměrů ( d x š ) od 700 x 500 mm až po 1200 x 700 mm. Pro snadné zabudování do stropu je nutné zadat jeho tloušťku. Nosnost schodů je 250 kg. 

plechové schody JAP Lusso 5707,-Kč/ks

Více informací »

Nenašli jste?