Plastové palubky

Plastové palubky akční ceny od 115,- Kč/m2

Plastové fóliované palubky z naší nové řady Profi se vyznačují zcela novu konstrukcí profilu, vysokou kvalitou, pevností a odolností. Tyto palubky jsou vyrobeny z kvalitního plastu a jsou potažené odolnou dekorativní fólií s garantovanou UV stálostí (používáme pouze kvalitní fólie německých výrobců Renolit AG a Hornschuch AG). Všechny palubky nové řady Profi jsou určené především kobložení fasád, soklů, podhledů nebo podbití krovu a střešních konstrukcí.

www.plastovepalubky.eu

Plastové palubky Plastové palubky Plastové palubky Plastové palubky Plastové palubky
Poptávkový formulář

Vybrané produkty v akci

Palubky v akci - přejděte na e-shop:               Palubky e-shop

 

materiál cena bez DPH cena s DPH
Plastová palubka Hobby bílá   95,00 Kč/m2  115,00 Kč/m2
Plastové palubky řada Color od  103,30 Kč/m2  125,00 Kč/m2
Plastové palubky řada Pus  235,00 Kč/m2  284,00 Kč/m2
Plastové palubky řada Profi  482,60 Kč/m2  584,00,-Kč/m2

Palubky a plotovky můžete nyní nakupovat online. Stiskem zeleného tlačítka přejdete do našeho e-shopu.

Poptávkový formulář

Plastové palubky 

Plastové palubky jsou ideálním systémem v případě, že se chcete v budouvnu vyvarovat pracným a namáhavým nátěrům dřevěných palubek nebo také pokud chcete sladit podbití či plot s Vašimi plastovými okny.

Palubky jsou ve stejných dekorech jako se používají na plastových oknech!

Ideální systém pokud si chcete usnadnit práci a nemuset každý třetí rok natírat dřevěné palubky a ploty nebo chcete sladit odstíny oken, dveří, vrat, podbití, podhledů, plotů....

Plastové obkladové palubky s velice snadnou montáží využijete především na:

  • zhotovení střešních podhledů
  • obklady přístřešků, vikýřů, apod.
  • renovaci starých kovových či dřevěných vrat, dveří, atd.

Chystáte se zkrášlit Váš dům novým obkladem podstřeší? Obáváte se složitosti montáže nebo pracnosti renovace nátěrů podhledů? Nechcete se o palubky do budoucna starat?

Tak to jsou plastové palubky pro Vás to pravé ...

Plastové palubky mají oproti klasickým celou řadu výhod. mezi hlavní přednosti plastových obkladových lamel patří zejména dlouhá životnost a jednoduchost montáže.

 

Palubky montáž.Velice jednoduchá montáž palubky. Vaše práce budete vypadat vždy skvěle. Rohové a ukončovací profily odpustí drobné nedostatky a nepřesnosti při řezání palubky. Na spoustu úkonů Vám postačí jen ostrý nůž. Žádné složité řezání a pracovní postupy.

 

Palubky bez nátěru.Plastové palubky nebudete muset nikdy natírat. Kašírování vysoce kvalitními fóliemi zajistí dlouhou životnost a barevnou stálost. Žádné žebříky, lešení nebo cákance barvy na dlažbě kolem domu. Perfektní vzhled bez údržby. To jsou palubky od nás.

 

Obkladové, fasádní a interiérové plastové palubky jsou naprosto vodovzdorné. Je možné je umývat čistícími prostředky, které používate naprosto běžně v domácnosti. jsou tedy velmi vhodné i do vnitřních prostorů, výrobních hal, apod.

 

Recklovatelné palubky.

Není Vám lhostejné životní prostředí? Plastové palubky jsou vyrobeny z recyklovatelného materiálu. Až se za 30 let rozhodnete obklady zrekonstruovat, tak staré palubky dobře poslouží jako surovina pro výrobu něčeho nového.