Porobeton HEBEL

porobeton HEBEL AKCE

tvárnice Hebel - velké objektové slevy

Produkty Hebel jsou vyrobeny z bílého zdravotně nezávadného porobetonu, který je energeticky úsporný, bezpečný a trvanlivý. Na jeho výrobu se kromě křemičitého písku používá vápno, cement, anhydrit, plynotvorná přísada a voda. Díky svému složení je 100% - ně recyklovatelný. Vzduch, který je uzavřený v pórech tvárnic Hebel, je nejlepší přirozený izolant. Tím Hebel získává vyjímečné tepelně izolační vlastnosti.

Doprava: kamionová (27-32 pal) zdarma, od 9 pal možnost dvojvykládky !!!

 Vykládka HR 2000,-Kč/kam, dvojvykládka 500,-Kč

www.hebel.cz

porobeton HEBEL porobeton HEBEL
Poptávkový formulář

Vybrané produkty v akci

Ceník Hebel po slevě -22% + poptejte objektovou slevu navíc!

materiál cena s DPH
HEBEL tvárnice 37,5x20x50cm 32ks/pal   117,40 Kč/ks
HEBEL tvárnice 30x20x50cm 40ks/pal  95,20 Kč/ks 
HEBEL tvárnice 25x20x50cm 48ks/pal  80,40 Kč/ks 
HEBEL tvárnice 15x20x50cm 80ks/pal  51,60 Kč/ks 
HEBEL tvárnice 12,5x20x50cm 96ks/pal  43,00 Kč/ks
HEBEL tvárnice 10x20x50cm 120ks/pal  34,40 Kč/ks 
HEBEL tvárnice 7,5x20x50cm 160ks/pal  28,90 Kč/ks 
HEBEL tvárnice 5x20x50 208ks/pal  20,50 Kč/ks 

Na tvárnice Hebel poskytujeme další objektové slevy podle velikosti zakázky. Pošlete nezávaznou poptávu - obratem vám pošleme finální nabídku. .

Soubory ke stažení

Základní ceník Hebel 2018

stáhnout ve formátu PDF (1.12 MB)

Hebel porobeton technický list

stáhnout ve formátu PDF (1.11 MB)

Poptávkový formulář

Porobeton Hebel

Hebel - zdravotně nezávadný

Kvalita vnitřního prostředí budov výrazně ovlivňuje zdravotní stav člověka, jeho výkon a pohodu. Nejdůležitějším faktem, který zajišťuje kvalitu vnitřního prostředí je samotné složení stavebního materiálu.

Pórobeton Hebel je čistý přírodní produkt bez obsahu škodlivin typu arzen, rtuť či popílek. Ať už z pórobetonu Hebel postavíte cokoliv, vždy budete mít jistotu, že stavba bude chránit zdraví jeho obyvatel, dýchat a udržovat ideální mikroklima.

Hebel - šetrný k přírodě

jsou hladké nebo profilované porobetonové tvárnice určené k realizaci vnitřních nenosných příček, dělících stěn, přízdívek a obezdívek. Příčkovky 100 a 150 jsou na svislých styčných plochách opatřené drážkou, pérem a u příčkovek 200 mm i kapsami pro lepší manipulaci. Použitím příčkovek se minimalizuje odpad při provádění, lze je snadno dělit řezáním. Konstrukce příček vykazuje dobré zvukoizolační vlastnosti. Sortiment přesných příčkovek H+H EXCLUSIVE doplňují nenosné překlady (NEP).

Hebel - šetrný k Vaší peněžence

Ceny energií se každoročně zvyšují. Výběr stavebního materiálu na stavbu je klíčem k budoucím úsporám. Vynikající tepelněizolační vlastnosti pórobetonu Hebel Vám zaručí finanční úsporu nejen za vytápění. 

Rovněž příznivá cena výrobků Hebel a nízká spotřeba tenkovrstvé malty výrazně přispívají k celkovým úsporám nákladů na Vaši stavbu.

Hebel - rychlá výstavba

Jednoduchá a rychlá výstavba je současný trend v realizaci staveb. Práce s pórobetonem Hebel vyniká zejména svou jednoduchostí, spolehlivostí a bezpečností. Tvárnice lze jednoduše řezat na požadovaný rozměr a tvar. 

Vytváření drážek pro instalace lze provést snadno a rychle. Snadná a rychlá práce šetří nejen Vaši peněženku ale i Váš čas.

tvárnice Hebel P2 - 450

Produkty Hebel jsou vyrobeny z bílého zdravotně nezávadného pórobetonu, který je energeticky úsporný, bezpečný a trvanlivý. Na jeho výrobu se kromě křemičitého písku používá vápno, cement, anhydrit, plynotvorná přísada a voda. Díky svému složení je 100%-ně recyklovatelný. Vzduch, který je uzavřený v pórech tvárnic Hebel, je nejlepší přirozený izolant. Tím Hebel získává výjimečné tepelněizolační vlastnosti.

Tepelný odpor : až 2,73 R0%(W / m².K)
Cena : Od 33,50 Kč

příčkovky Hebel P2 - 500

Příčkovky Hebel jsou synonymem pro snadné a rychlé zdění bez odpadu. Za nejdůležitější požadavky na vlastnosti pórobetonů jsou považovány velká mechanická pevnost při co nejmenší objemové hmotnosti a vysoká požární odolnost. Navíc příčkovky Hebel umožňují i v průběhu výstavby realizovat změny v řešení dispozice bytu či domu podle přání budoucích uživatelů, na které byste při výstavbě z klasického cihlového zdicího materiálu mohli zapomenout.

Tepelný odpor : až 1,15 R0%(W / m².K)
Cena : Od 10,80 Kč
 
 
 
 

Další materiály z kategorie Zdící materiály, cihly, pórobeton