Porobeton YTONG

porobeton YTONG akční cena

tvárnice Ytong sleva až - 35 %

Nabídka na dodávku přesných tvárnic YTONG - Xella. Tvárnice se vyrábějí hladké,s kapsou nebo perodrážkou, použití nosné i nenosné obvodové vnitřní stěny.Vynikající tepelněizolační vlastnosti,rychlé zdění bez odpadu,jednoduché řezání tvárnic,nízká objemová hmotnost,vysoká pevnost v tlaku a požární odolnost.

Doprava: zdarma na kamionové dodávky (27-29pal. kamion) po celé ČR, příp.dvojvykládka s doplatkem, nebo vlastní odvoz z výrobních závodů Ytong Hrušovany, Chlumčany a Mělník

Vykládka: HR paušál 2800,- Kč/kamion

Palety záloha: 130,-Kč/ks vratka 105,-Kč/ks (1 rok)

Sleva na tvárnice Ytong až -33% na kamionové dodávky (kompletní stavby RD atd.)

www.xella.cz   www.ytong-dum.cz

porobeton YTONG porobeton YTONG porobeton YTONG porobeton YTONG porobeton YTONG porobeton YTONG porobeton YTONG porobeton YTONG
Poptávkový formulář

Vybrané produkty v akci

Ytong ceník sklad Brno (sleva -35%)

materiál
Ytong Lambda YQ P2-300 50x25x37,5cm 24ks/pal
Ytong Lambda YQ P2-300 55x25x37,5cm 24ks/pal
Ytong Lambda YQ PDK P2-300 50x25x45cm 18ks/pal
Ytong Lambda YQ PDK P2-300 60x25x37,5cm 24ks/pal
Ytong Standart P2-400 PDK 60x25x37,5cm 24ks/pal
Ytong Standart P2-400 PDK 60x25x30,0cm 30ks/pal
Ytong Standart P2-400 HL   60x25x30,0cm 30ks/pal
příčkovky Ytong HL 60x25x15cm 60ks/pal
příčkovky Ytong HL 60x25x12,5cm 72ks/pal
příčkovky Ytong HL 60x25x10cm 90ks/pal
příčkovky Ytong HL 60x25x7,5cm 120ks/pal
příčkovky Ytong HL 60x25x5cm 156ks/pal
tvárnice Ytong pro vnitřní nosné zdi 60x25x25cm 36ks/pal
tvárnice Ytong pro vnitřní nosné zdi 60x25x20cm 42ks/pal

Ytong - vaše poptávky obratem naceníme! 

  • Akční cena na lepidlo Ytong 17kg  (stačí na vyzdění jedné palety)
  • dále dodáváme U-profily,stropy,překlady,nářadí atd.
  • dodáváme kompletní sortiment Ytong

Soubory ke stažení

pracovní postupy Ytong

stáhnout ve formátu PDF (4.35 MB)

Ytong Lambda YQ katalog

stáhnout ve formátu PDF (1.07 MB)

Ytong kompletní stavební systém

stáhnout ve formátu PDF (592.67 kB)

Poptávkový formulář

podívejte se na video jak se staví dům z tvárnic Ytong krok za krokem

Tvárnice YTONG

nabízí kompletní modulový pórobetonový stavební systém pro celou hrubou stavbu. Produkty klasického formátu i výrobky velkoformátové jsou vzájemně přizpůsobeny a zaručují rychlé a zároveň snadné zpracování. Výborné tepelně-izolační vlastnosti výrobků YTONG šetří náklady na vytápění a omezují ztráty energie celého objektu. Dobrá prostupnost vodních par napomáhá k vyváženému klimatu v interiéru. Pórobeton je masivní stavební materiál s uzavřenou pórovitou strukturou. Tato struktura zajišťuje dobré zvukově-izolační vlastnosti materiálu YTONG. Se svým čistě minerálním složením náleží pórobeton k nehořlavým stavebním materiálům.

Zdící tvárnice Ytong

jsou přírodní produkt, který vzniká z přírodních surovin jako je písek a vápenec. Výroba tvárnic Ytong je méně energeticky náročná a zbytky vznikající při výrobě materiálu se vracejí zpět do výrobního procesu. Budovy postavené z tohoto materiálu není nutno dodatečně izolovat. Nízké energetické ztráty domů postavených z Ytongu snižují i náklady na vytápění.

Tvárnice mají vynikající tepelně izolační vlastnosti, umožňují rychlé zdění a jednoduché řezání. Materiál má nízkou objemovou hmotnost, dobrou pevnost v tlaku, vysokou požární odolnost a je ekologicky nezávadný.

Rekonstrukce s Ytongem

Lehký, tvárný a jednoduše zpracovatelný stavební materiál

Tyto vlastnosti předurčují Ytong k použití při rekonstrukcích interiérů vícepodlažních domů i rodinných domků, při výměně bytových jader za zděné, přestavbě koupelen nebo třeba jen k dispozičním úpravám interiérů.

Ytong - stavba je hra

Ytong je nejpoužívanějším materiálem pro rekonstrukce především pro jednoduchost a rychlost realizace. Štíhlé stěny zaberou minimum cenné bytové plochy a jejich malá hmotnost umožní prakticky libovolné umístění. I úplný laik vyzdí příčku  z Ytongu sám a za provozu.
Ještě nejste přesvědčeni o výhodách? Snadné dělení tvárnic, nízká spotřeba malty, minimum odpadu, přesné a velké formáty Ytong.
K dispozici máte Ytong příčkovky  o tloušťce 100, 125 a 150 mm (hladké nebo s perem a drážkou), tvárnice pro obezdívky 50 a 75 mm silné nebo nově také obloukové segmenty Ytong ve variantách poloměru 500 mm a 900 mm.

Příčky Ytong: praktické i estetické řešení interiéru

Hlavními znaky nadstandardního bydlení jsou funkčnost, krása a originalita. To ale nemusí být jen o nábyteku a bytových doplňcích, které spoluvytvářejí atmosféru interiéru. Zajímavými dispozičními změnami můžete dosáhnout ve vašem domě nebo bytě výjimečného dojmu.

Zděnou příčkou docílíte funkčního rozčlenění místnosti, nebo třeba získáte úložný prostor jako např. zděnou šatnu na místo klasických skříní.
Pokud bude příčka z Ytongu  zatížena závěsným nábytkem či sanitární keramikou, nebo chcete do Ytong příčky umístit rozvody vody či elektřiny, zvolte masivnější konstrukci, tvárnice o tloušťce 125, 150 mm. Příčku lze jednoduše zkrášlit tapetami nebo obklady, neboť stěny z pórobetonu Ytong jsou po vyzdění rovné a není potřeba je komplikovaně omítat, tak jako cihelné. Omítkové směsy vhodné pro povrchovou úpravu Ytongu naleznete v sekci suché směsi.

Masivní” nábytek na míru

Chcete netradiční, moderní návštěvám dechberoucí interiér? Tak právě tvárnice Ytong jsou to co potřebujete. Fantazii se meze nekladou.
Vyzděte si třeba odkládací pult nebo i celý policový systém. Hranaté nebo oblé. S Ytongem to zvládnete snadno. A co tak kuchyni – zděný korpus kuchyňských skříněk lze doplnit dřevěnými dvířky a pracovní deskou, které Vám vyrobí na míru každý šikovný truhlář.
Pro nábytkové konstrukce postačí tvárnice Ytong pro obezdívky tloušťky 50 a 75, v případě požadavku na vyšší zatížení zděného nábytku doporučujeme zvolit příčkovky tloušťky 100, 125 nebo 150 mm.

Zaoblené rohy či kruhové pilíře nejsou nyní nic složitého

Nové obloukové segmenty Ytong Vám to umožní snadno a rychle. Pórobeton se velmi lehce tvaruje a vytvořit z něj oblouk není vůbec problematické. Obloukovky, tedy obloukové tvárnice,  ale stavebníkům výrazně zrychlí stavební práce.
Dalším přínosem obloukovek je minimum odpadu, což ocení každý jenž provádí stavební práce za provozu.
Obloukovky jsou dostupné v tloušťce 100 mm a výšce 200 mm ve dvou variantách o rádiu 500 mm a 900 mm. Možnosti jejich použití jsou neomezené. Pomocí oblých tvárnic Ytong si ve svém domově můžete vystavět kulatý nebo spirálovitý sprchový kout, originálně řešený vestavěný nábytek, zakulacenou obezdívku, oblou příčku nebo například originální podezdívku u kachlových kamen.


Další materiály z kategorie Zdící materiály, cihly, pórobeton