Střešní krytiny a příslušenství

Výrobci a produkty v kategorii

střešní krytiny CREATON

střešní krytiny CREATON

Keramická střešní krytina, údaje o jejím výzkumu dokazují, že díky své výrobní technologii, použitým materiálům a životnosti zatěžuje během celého svého životního cyklu životní prostřední nejméně ze všech materiálů používaných na pokrývání střech, čili má nejpříznivější ekologickou rovnováhu. Keramická střešní krytina se vyrábí s použitím pouze přírodních materiálů: jejími komponenty jsou hlína a voda, které se prostřednictvím ohně přemění na odolný stavební materiál šetrný k životnímu prostředí, Životnost keramických tašek se počítá na několik generací, dosáhnout může i více než 100 let.

Sleva na tašky Creaton až -46%. Sleva na doplňky 30%!!!

Více informací »

střešní krytiny TERRAN

střešní krytiny TERRAN

Výroba strešních systémů Terran má dlouholetou tradici, sahající až do roku 1920. V součastnosti uvádí nový systém Terran, který je vhodný pro střechy moderních i klasických objektů. Výrazná kresba a charakteristické barvy této střešní krytiny evokují neopakovatelnou atmosféru Středomoří. Linie tašky je estetická, tašky dobře přiléhají a jejich rozměry jsou přesné. Základní materiál je barvený, za kterou následuje dvouvrstvá akrylátová povrchová úprava. Tato metoda zaručuje trvalé homogení barevné vlastnosti tašky.

střechy Terran sleva až - 38 %

Více informací »

střešní krytiny TONDACH

střešní krytiny TONDACH

Pálená krytina Tondach se vyrábí z čistě přírodních materiálů (hlíny, jílů, vody) odpovídající kvality. Přísné testování kvality podle požadavků norem ČSN EN 1304 garantuje tu nejvyšší kvalitu pravých pálených tašek Tondach. Tašky Tondach jsou kontrolovány ve všech svých fázích výroby od těžby hlíny až po samotnou expedici výrobků. Surový výrobek je nejprve vysušen, posléze se vypaluje při vysoké teplotě (více než 1000°C) až ke slinování, kdy dojde ke stavení (spečení) hmoty. Při tomto procesu získává taška svoji pevnost, mrazuvzdornost i trvanlivost.

sleva na tašky Tondach až - 42 %

Více informací »

střešní krytiny BRAMAC

střešní krytiny BRAMAC

Betonová krytina Bramac je skládaná krytina, vyráběná z vysoce zhutněného kvalitního betonu. Střešní krytina Bramac se snadno pokládá, vyznačuje se vysokou trvanlivostí a odolností vůči povětrnostním vlivům. Skládaná betonová krytina je k dostání v široké škále modelů, barev a povrchových úprav. Společnost Bramac nabízí na českém trhu nejen tyto vysoce kvalitní tašky, ale i vlastní originální střešní doplňky, důležité pro správnou pokládku tašek a bezchybnou funkci celé střechy. Tašky, doplňky a příslušenství společně tvoří kompletní střešní systém.

sleva na tašky Bramac až - 33 %

Více informací »

střešní krytiny KM BETA

střešní krytiny KM BETA

Betonová střešní krytina KM BETA je moderní střešní krytina, která se vyznačuje elegantním vzhledem a umožňuje rychlé a hospodárné pokrytí. Ze široké nabídky společnosti KM BETA si vybere každý zákazník. Vzhled a modely tašek KM BETA odpovídají nejnovějším architektonickým trendům. KM BETA nabízí tyto základní odstíny: cihlově červený, višňový, tmavě hnědý, černý a šedý.

sleva na tašky KM Beta až - 46 %

Více informací »

plastové šindele a břidlice EUREKO

plastové šindele a břidlice EUREKO

Plastové střešní krytiny vyráběné od roku 2000 pod názvem EUREKO jsou výrobky vyráběné z polyolefinů (polypropylénu a polyetylénu). Tyto suroviny jsou získávány velmi kvalitní separací odpadních plastů vznikajících především v automobilovém průmyslu. Veškeré plasty použité při výrobě jsou ještě před vlastním přepracováním do krytin určeny pro aplikace s dlouhodobým použitím (plastové díly autointeriérů, nárazníky, nábytkářské díly). Na krytiny EUREKO se poskytuje záruka 30 let.

sleva na krytinu a příslušenství - 16 %

Více informací »

Nenašli jste?