Omítky a lepidla na fasády, zdění a podlahy

Výrobci a produkty v kategorii

Quick-MIX

Quick-MIX

Společnost QUICK-MIX, se sídlem v německém Osnabrücku, je jednou ze složek mezinárodního koncernu Sievert AG & Co. KG, jehož páteří je holdingová společnost s působením v různých odvětvích stavebnictví.
Firma quick-mix vyvíjí a dodává vysoce kvalitní suché maltové směsi a stavební chemii pro všechny stavební obory, kde se pevně etablovala jako firma, která udává směr ve stavebním průmyslu. To vše především díky vysoké technologické úrovni výzkumu a vývoji v oblasti suchých maltových směsí.

sleva ze základního ceníku - 15 %

Více informací »

Weber - Terranova

Weber - Terranova akce -34%

Nabídka na produkty firmy Weber-Terranova české jedničky ve fasádních systémech.Slevy se vztahují na celý sortiment omítkových a maltových směsí.Zde uveden výběr nejpoužívanějších produktů. Kompletní ceník se slevami viz.odkaz níže.

Odběrová místa: Brno, Praha, Liberec, Vápenná, Kozojedy, České Budějovice, Olomouc, Ostrava, Hustěnovice

výrobky Weber Terranova sleva až - 34 %

Více informací »

CEMIX

CEMIX

Sortiment stavebních hmot CEMIX představuje téměř 200 druhů balených a volně ložených materiálů v produktových skupinách nabízejících zdicí malty, omítkové směsi, tepelněizolační a lehčené omítky a malty, šlechtěné strukturované minerální a pastovité omítky i mozaikové omítky, dále lepidla na keramiku a zateplovací systémy, spárovací hmoty, cementové potěry, lité podlahové hmoty, samonivelační stěrky, sanační a odvlhčovací omítky, fasádní barvy, penetrace a v neposlední řadě stavební chemii. 

výrobky Cemix sleva až - 35 %

Více informací »

Nenašli jste?