Výběr z akčních nabídek

Výrobci a produkty v kategorii

komíny SCHIEDEL

komíny SCHIEDEL AKCE

Komíny Schiedel to je rychlost a jednoduchost. Rychlá montáž, jednoduchá manipulace, to je základní charakteristika komínů Schiedel. Komínové systémy mají perfektní vzhled, jsou z odolného a kvalitního materiálu. Samotný komín Schiedel je sestaven s použitím kompatibilních dílů jednoho výrobce.

komíny Schiedel sleva - 30 %

Více informací »

porobeton YTONG

porobeton YTONG akční cena

Nabídka na dodávku přesných tvárnic YTONG - Xella. Tvárnice se vyrábějí hladké,s kapsou nebo perodrážkou, použití nosné i nenosné obvodové vnitřní stěny.Vynikající tepelněizolační vlastnosti,rychlé zdění bez odpadu,jednoduché řezání tvárnic,nízká objemová hmotnost,vysoká pevnost v tlaku a požární odolnost.

tvárnice Ytong sleva až - 35 %

Více informací »

polystyren BACHL

polystyren BACHL

Nabídka na dodávky polystyrenu BACHL. Firma BACHL je mezinárodní koncern s výrobními závody v Německu, Česku a Maďarsku. V České republice je firma BACHL vnímána především jako významný výrobce a dodavatel tepelně izolačních materiálů a polyetylenových fólií. Výrobky jsou distribuovány vlastní kamionovou dopravou v krátkých dodacích lhůtách k zákazníkům na stavby po celém území ČR.

EPS 70F fasádní 10cm

Více informací »

OSB desky Kronopol

OSB desky Kronopol od 130,-Kč/m2 s DPH

OSB desky - (Oriented Strand Board) vysoce kvalitní dřevěná deska, která je tvořena 3 vzájemně kolmo orientovanými vrstvami. Svrchní a spodní vrstva je řešena podelně uloženými třískami, prostřední vrstva, tzv. jádro je uložená v příčném směru, kolmo k okrajovým vrstvám. Takto laminované vrstvy jsou pod tlakem spojeny vodě-odolnou pryskyřicí. OSB desky jsou odolné vůči vlhkosti, díky vysoce kvalitní technologii výroby se v nich neobjevují praskliny, suky ani kůra.

desky OSB slevy až - 37%

Více informací »

střešní krytiny TERRAN

střešní krytiny TERRAN

Výroba strešních systémů Terran má dlouholetou tradici, sahající až do roku 1920. V součastnosti uvádí nový systém Terran, který je vhodný pro střechy moderních i klasických objektů. Výrazná kresba a charakteristické barvy této střešní krytiny evokují neopakovatelnou atmosféru Středomoří. Linie tašky je estetická, tašky dobře přiléhají a jejich rozměry jsou přesné. Základní materiál je barvený, za kterou následuje dvouvrstvá akrylátová povrchová úprava. Tato metoda zaručuje trvalé homogení barevné vlastnosti tašky.

střechy Terran sleva až - 38 %

Více informací »

Zateplovací systémy, zateplení fasády - ceník

Zateplovací systémy, zateplení fasády - ceník AKCE !!!

Nabídka na dodávky zateplovacích systémů pro zateplení fasád v polystyrenu i vatě. Izolanty zateplení domu lze vybírat i ze sekce tepelné izolace, lepidla a probarvené omítky zase v sekci suché směsi. Výrobky je možné kombinovat.

Nabízíme i kompletní systémy firem Weber Terranova,  Mamut,  Cemix,  Hasit,  Baumit, Tytan, Mapei, atd.

Konkrétní poptávky Vám obratem naceníme.

kompletní zateplovací systém v tl.10cm 248,- Kč/m2 s DPH

Více informací »

Hutní materiál - kari sítě, roxory

Hutní materiál - kari sítě, roxory AKCE

 Kari sítě a roxory jsou hutní materiál, který slouží k armování (vyztužení) základových desek, betonových podlah a dalších nosných i nenosných součástí staveb. Doprava po celé ČR platí pro zakázky od 5tis.kč bez DPH.

Nakupujte online s levnou dopravou po celé ČR.

Více informací »

hydroizolační pásy ICOPAL

hydroizolační pásy ICOPAL

V současné době je Icopal Group největší výrobce vodotěsných izolací na světě. Jeho výrobní závody se nacházejí především v Evropě, ale také v USA, a koncern má obchodní zastoupení ve více jak 70-ti státech světa.

Hydrobit V60 S35 47,30 Kč/m2 s DPH

Více informací »

Nenašli jste?