Výběr z akčních nabídek

Výrobci a produkty v kategorii

polystyren BACHL

polystyren BACHL

Nabídka na dodávky polystyrenu BACHL. Firma BACHL je mezinárodní koncern s výrobními závody v Německu, Česku a Maďarsku. V České republice je firma BACHL vnímána především jako významný výrobce a dodavatel tepelně izolačních materiálů a polyetylenových fólií. Výrobky jsou distribuovány vlastní kamionovou dopravou v krátkých dodacích lhůtách k zákazníkům na stavby po celém území ČR.

EPS 70F fasádní 10cm 123,40 Kč/m2

Více informací »

OSB desky Kronopol

OSB desky Kronopol od 91,-Kč/m2 s DPH

OSB desky - (Oriented Strand Board) vysoce kvalitní dřevěná deska, která je tvořena 3 vzájemně kolmo orientovanými vrstvami. Svrchní a spodní vrstva je řešena podelně uloženými třískami, prostřední vrstva, tzv. jádro je uložená v příčném směru, kolmo k okrajovým vrstvám. Takto laminované vrstvy jsou pod tlakem spojeny vodě-odolnou pryskyřicí. OSB desky jsou odolné vůči vlhkosti, díky vysoce kvalitní technologii výroby se v nich neobjevují praskliny, suky ani kůra.

desky OSB slevy až - 37%

Více informací »

tepelná izolace ROTAFLEX

tepelná izolace ROTAFLEX

Akční nabídka na dodávky kvalitní tepelné izolace Rotaflex. Použití: nezatížené izolace stropů, podhledů, mezi polštáře dřevěných podlah, izolace šikmých střech, izolace lehkých montovaných příček atd. Vyrobeno v ČR. Nejlepší poměr cena - valita.

izolace Rotaflex TP-01 10cm 42,- Kč/m2

Více informací »

střešní krytiny MEDITERRAN

střešní krytiny MEDITERRAN

Výroba strešních systémů Mediterran má dlouholetou tradici, sahající až do roku 1920. V součastnosti uvádí nový systém Mediterran, který je vhodný pro střechy moderních i klasických objektů. Výrazná kresba a charakteristické barvy této střešní krytiny evokují neopakovatelnou atmosféru Středomoří. Linie tašky je estetická, tašky dobře přiléhají a jejich rozměry jsou přesné. Základní materiál je barvený, za kterou následuje dvouvrstvá akrylátová povrchová úprava. Tato metoda zaručuje trvalé homogení barevné vlastnosti tašky.

střechy Mediterran sleva až - 44 %

Více informací »

Zateplovací systémy, zateplení fasády - ceník

Zateplovací systémy, zateplení fasády - ceník AKCE !!!

Nabídka na dodávky zateplovacích systémů pro zateplení fasád v polystyrenu i vatě. Izolanty zateplení domu lze vybírat i ze sekce tepelné izolace, lepidla a probarvené omítky zase v sekci suché směsi. Výrobky je možné kombinovat.

Nabízíme i kompletní systémy firem Weber Terranova,  Mamut,  Cemix,  Hasit,  Baumit, Tytan, Mapei, atd.

Konkrétní poptávky Vám obratem naceníme.

kompletní zateplovací systém v tl.10cm 248,- Kč/m2 s DPH

Více informací »

porobeton YTONG

porobeton YTONG akční cena

Nabídka na dodávku přesných tvárnic YTONG - Xella. Tvárnice se vyrábějí hladké,s kapsou nebo perodrážkou, použití nosné i nenosné obvodové vnitřní stěny.Vynikající tepelněizolační vlastnosti,rychlé zdění bez odpadu,jednoduché řezání tvárnic,nízká objemová hmotnost,vysoká pevnost v tlaku a požární odolnost.

tvárnice Ytong sleva až - 37 %

Více informací »

cihly Tondach Keratherm

cihly Tondach Keratherm

Nabídka na cihly TONDACH - Keratherm P+D a cihly broušené.  Cihly TONDACH Keratherm jsou kvalitní podklad pod omítku a mají zároveň nízký odpor difuzi vodních par. Výhodou cihel Keratherm jsou i rozměry v modulovém systému, velká pevnost, malá spotřeba malty, hygienická nezávadnost, snadná výstavba a navrhování. Tondach zároveň nabízí výpočet spotřeby materiálů.

sleva na cihly Keratherm - 41 %

Více informací »

komíny SCHIEDEL

komíny SCHIEDEL

Komíny Schiedel to je rychlost a jednoduchost. Rychlá montáž, jednoduchá manipulace, to je základní charakteristika komínů Schiedel. Komínové systémy mají perfektní vzhled, jsou z odolného a kvalitního materiálu. Samotný komín Schiedel je sestaven s použitím kompatibilních dílů jednoho výrobce.

komíny Schiedel sleva - 32 %

Více informací »

hydroizolační pásy ICOPAL

hydroizolační pásy ICOPAL

V současné době je Icopal Group největší výrobce vodotěsných izolací na světě. Jeho výrobní závody se nacházejí především v Evropě, ale také v USA, a koncern má obchodní zastoupení ve více jak 70-ti státech světa.

Hydrobit V60 S35 47,30 Kč/m2 s DPH

Více informací »

Nenašli jste?