Zateplovací systémy, příslušenství, profily, perlinka

Výrobci a produkty v kategorii

Zateplovací systémy, zateplení fasády - ceník

Zateplovací systémy, zateplení fasády - ceník AKCE !!!

Nabídka na dodávky zateplovacích systémů pro zateplení fasád v polystyrenu i vatě. Izolanty zateplení domu lze vybírat i ze sekce tepelné izolace, lepidla a probarvené omítky zase v sekci suché směsi. Výrobky je možné kombinovat.

Nabízíme i kompletní systémy firem Weber Terranova,  Mamut,  Cemix,  Hasit,  Baumit, Tytan, Mapei, atd.

Konkrétní poptávky Vám obratem naceníme.

kompletní zateplovací systém v tl.10cm 248,- Kč/m2 s DPH

Více informací »

zateplení fasád MAPEI

zateplení fasád MAPEI

Produkty  MAPEI, jako jsou lepidla, spárovací hmoty, malířské barvy a další chemické produkty pro stavebnictví jsou vlastně všude. V našich domovech, pod našimi podlahami, v betonových pilířích nebo jsou použité při rekonstrukcích historických budov, ve výztužích, které jsou často okem neviditelné.

MAPEI ovšem není pouze výrobcem lepidel a spárovacích hmot, tak jak jej mnozí znají. MAPEI je taktéž vyrábí vysoce kvalitní fasádní omítky, cementová lepidla a stěrky pro kontaktní zateplovaní systémy, tzv. ETICS.

Nabízíme ucelený sortiment společnosti MAPEI pro zateplení domů. Samozřejmostí je taktéž komplexní servis včetně předvedení vzorníku a případně vyhotovení vzorků fasádních omítek. 

Nabízíme ucelený sortiment společnosti MAPEI pro zateplení domů. Samozřejmostí je taktéž komplexní servis včetně předvedení vzorníku a případně vyhotovení vzorků fasádních omítek.

Více informací »

zateplení fasády Baumit - venkovní fasády, stěrky, tmely, zateplení domu

zateplení fasády Baumit - venkovní fasády, stěrky, tmely, zateplení domu

Společnost Baumit nabízí široké portfolio produktů pro povrchové úpravy omítek, dále probarvené fasády, systémy pro zateplení domu, strojní a ruční omítky, sanační omítky, zdící malty, lepidla a stěrky. 

Více informací »

perlinka Vertex

perlinka Vertex

Užívá se jako výztužný materiál při zateplení fasád, armování (vyztužování) vnitřních a vnějších omítek,zvýšení mechanické pevnosti podlah. Snižuje nákladovost ve výstavbě,dlouhá životnost,vhodná do extrémních podmínek, odolává alkáliím. Certifikát pro ČR. Doprava po celé ČR paušálně za 150,-Kč.

perlinka Vertex R117 145q 13,20 Kč/m2

Více informací »

Nenašli jste?