Zdící materiály, cihly, pórobeton

Výrobci a produkty v kategorii

cihly Termobrik broušené

Broušená cihla Termobrik je určená pro jednovrstvé obvodové nosné i nenosné zdivo s vysokými nároky na tepelný odpor, akumulaci zdiva a akustický útlum. Manipulace s cihlou Termobrik je rychlá, snadná a přesná.

sleva na cihly Termobrik -42%

Více informací »

cihly Porotherm Wienerberger

cihly Porotherm Wienerberger

Stěnové konstrukce z cihel POROTHERM zajišťují především v bytové výstavbě vysokou kvalitu. Souhrn stavebně fyzikálních vlastností a jejich vyváženost zaručují uživatelům cihlových staveb maximálně zdravé a příjemné vnitřní klima. Cihly POROTHERM umožňují výstavbu objektů až o pěti podlažích. Schopnost difuze páry, zvuková neprůzvučnost, nízký součinitel prostupu tepla (tepelný odpor), akumulační schopnost a další vlastnosti jsou důležité vlastnosti těchto výrobků.

Porotherm sleva na až - 31 %

Více informací »

porobeton YTONG

porobeton YTONG akční cena

Nabídka na dodávku přesných tvárnic YTONG - Xella. Tvárnice se vyrábějí hladké,s kapsou nebo perodrážkou, použití nosné i nenosné obvodové vnitřní stěny.Vynikající tepelněizolační vlastnosti,rychlé zdění bez odpadu,jednoduché řezání tvárnic,nízká objemová hmotnost,vysoká pevnost v tlaku a požární odolnost.

tvárnice Ytong sleva až - 33 %

Více informací »

porobeton PORFIX bílý

porobeton PORFIX bílý

Nabídka na dodávku nových přesných porobetonových tvárnic PORFIX z Trutnova. Tvárnice Porfix se vyrábějí hladké, s kapsou nebo s perodrážkou a kapsou. Jsou vhodné na nosné i výplňové konstrukce. Materiál se vyznačuje vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. Použijete-li tvárnici šířky 375 mm, zeď nevyžaduje dodatečnou izolaci.

sleva na tvárnice Porfix až - 35 %

Více informací »

cihly KM Beta Profiblok

cihly KM Beta Profiblok

Nabídka slev na kompletní výrobní řadu KM Beta PROFIBLOK. Celý systém tvoří pálené tvarovky pro vnější a vnitřní nosné zdivo, příčkové zdivo, překlady, stropní konstrukce a doplňkové výrobky. Díky lokalitě s velmi kvalitní cihlářskou surovinou vyrábí Cihelna Hodonín s.r.o. kompletní sortiment pálených výrobků pro svislé a vodorovné konstrukce. Od roku 2009 je firma KM Beta a.s. výhradním prodejcem páleného cihelného systému pod obchodním názvem PROFIBLOK.

sleva na cihly Profiblok - 31 %

Více informací »

cihly Heluz Supertherm

cihly Heluz Supertherm AKCE

Firma HELUZ vyrábí a dodává komplexní cihelný systém pro hrubou stavbu, tzn. cihly pro obvodové, nosné, příčkové a akustické zdivo, maloformátové děrované cihly, broušené cihly, keramické stropy a překlady, stropní panely, roletové překlady, cihelné komíny.

slevy na systém Heluz až - 45 %

Více informací »

porobeton HEBEL

porobeton HEBEL AKCE

Produkty Hebel jsou vyrobeny z bílého zdravotně nezávadného porobetonu, který je energeticky úsporný, bezpečný a trvanlivý. Na jeho výrobu se kromě křemičitého písku používá vápno, cement, anhydrit, plynotvorná přísada a voda. Díky svému složení je 100% - ně recyklovatelný. Vzduch, který je uzavřený v pórech tvárnic Hebel, je nejlepší přirozený izolant. Tím Hebel získává vyjímečné tepelně izolační vlastnosti.

tvárnice Hebel - velké objektové slevy

Více informací »

Nenašli jste?